Правопросвітницький захід: «Стоп булінг»

18 вересня 2019 року в спеціалізованій школі № 291 Пшенковський Олег Борисович, вчитель права в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу провів для учнів 10-Б класу правопросвітницький захід, спрямований на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та інформування в суспільстві нульової толерантності до цього явища.

На початку заходу Олег Борисович наголосив на тому, що по всій Україні проводяться різноманітні заходи в межах правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я маю право!».

Рівень правової культури завжди є актуальним в системі освіти. Щороку ми спостерігаємо все більше випадків жорстокості серед дітей, причинами цієї небезпечної тенденції є негативний вплив мас-медіа та інтернету й недоліки сімейного виховання. Тому, наш правопросвітницький захід має наметі популяризувати традиційні сімейні, духовно-моральні цінності нашого народу; відчути силу впливу учнівської спільноти на дитину, силу батьківського слова, батьківського авторитету; визначення покарань за вчинення булінгу.

Із учнями були обговорені поняття булінгу, ознаки булінгу, відповідальність за вчинення булінгу, відповідальність за неповідомлення поліції про випадки булінгу та коло відповідальних осіб за забезпечення створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, від насильства та булінгу.

У ході дискусії зробили висновок, що потрібно проводити в школі більше заходів з питань толерантного поводження учасників освітнього процесу, спілкуватись щиро й доброзичливо в учнівському середовищі, спільно розв’язувати проблеми конфліктних ситуацій.

Всі учасники заходу долучились до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу та налаштувались на цілеспрямоване самовдосконалення та захист від сучасних негативних тенденцій.

#ЗУПИНЕМО БУЛІНГ РАЗОМ!!!