Правопросвітницький квест: «Подолаємо конфлікт дружною командою»

19 вересня 2019 року в спеціалізованій школі № 291 Герасимова Юлія Володимирівна, практичний психолог в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу провела для учнів 7-8 класів квест, який розвиває навички безконфліктного спілкування та вміння конструктивного вирішення конфліктів.

Для проведення квесту були підготовлені ігри, вірші, завдання, які розвивають в учнів вербальне і невербальне спілкування та навички саморегуляції:

ü     Старт (встановлення правил квесту)

ü     Гра - руханка «Ми йдемо» (вправа на згуртування колективу)

ü     Карта (потрібно знайти зупинки які зазначені на карті і зібрати слова)

ü     Об’єднати дітей на команди (поділ дітей на команди за будь-яким принципом)

ü     Зупинка «К» (описати одним словом «конфлікт». Конфлікт – це…

ü     Зупинка «П» (відмітити почуття які виникають у вас під час конфлікту)

ü     Зупинка «Р» (проаналізуйте конфліктну ситуацію, вкажіть, які слова можуть допомогти вирішити її мирно)

ü     Зупинка «В» (перегляд відеоролика. Визначення кількості конфліктів, які були переглянуті у відеофільмі)

ü     Зупинка «Я» (спільне обговорення і коментування проходження завдань квесту)

ü     Робота з табличкою «До кого ти звернешся за допомогою у конфлікті?» (робота в групах).

Під час творчо-пошукової діяльності діти вчились толерантному ставлені до інших, емпатію, уміння слухати і чути. Всі учасники квесту долучились до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу.

#булитинекруто!!!