Загальні відомості

Спеціалізована загальноосвітня школа № 291 відкрита відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської
 Ради народних депутатів від 11.06.1990 № 507

Спеціалізована загальноосвітня школа № 291 з поглибленим вивченням іноземної мови м. Києва загальноосвітній
 навчальний заклад I-III ступенів (I ступінь початкова школа, 1 – 4 класи, термін навчання 4 роки; II ступінь основна
 школа, 5 – 9 класи, термін навчання 5 років; III ступень старша школа, з профільним спрямуванням навчання, 10 –
 11 класи, термін навчання 2 роки), функціонує з 22 грудня 1990 року.

Мова освітнього процесу - українська.
Кількість осіб, які навчаються у закладі, становить 1167 учнів.

У своїй діяльності педагогічний колектив школи керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, іншими законодавчими актами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки, інших центральних органів виконавчої влади, міжнародно-правовими актами, програмою “Столична освіта”, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 року №946 та Статутом школи та іншими освітніми нормативно-правовими документами.

Школа є спеціалізованим загальноосвітнім закладом I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови.

Поглиблено вивчається:

• Англійська мова ( 1-11 класи)
  • Німецька мова (5-11 класи)
  • Профільне навчання учнів 10-11 класи

Школа реалізує гарантоване державою право на доступність і безоплатність повної загальної середньої освіти, вибір учнями предметів варіативної частини навчального плану, факультативів, спецкурсів, позашкільних та позакласних занять, переатестацію з навчальних предметів, на користування учнями матеріально-технічної, навчальною, культурно- спортивною та лікувально-оздоровчою базою школи.

Юридична адреса навчального закладу:

м. Київ, 02099,
тел./факс: (044) 566-54-78