VII Всеукраїнська гра з англійської мови « PUZZLE-2018»

26.02 та 27.02 з учнями 3 та 4 класів було проведено VII Всеукраїнську гру з англійської мови « PUZZLE-2018».

Гру розроблено для активного залучення учнівської молоді до вивчення англійської мови, літератури, історії. Вона сприяє формуванню стійкої зацікавленості в учнів усією лінійкою англомовної тематики, допомагає умотивувати активне вивчення англійської мови, підвищує інтерес дітей до читання найкращих зразків англійської літератури в оригіналі, а також допомагає учням здобути уміння роботи із тестовими формами контролю. Зміст Гри складають завдання з англійської мови, літератури та країнознавства (культури), які потребують певної ерудиції, кмітливості, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору.

Проведення Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE» схвалено Малою академією наук України Міністерства освіти і науки України.
Наші учні із задоволенням вже 4 рік беруть участь в грі «PUZZLE».