Вчителі фізичного виховання

Вчитель 1-4 класів,Купченко Олександр Васильович,веде веде свій блог за посиланням:

17 вересня 2019 року Купченко Олександр Васильович, вчитель фізичної культури в рамках Олімпійського тижня провів між учнями 4-х класів змагання у вигляді естафети.

Легкоатлетичні естафети формують в учнів свідоме ставлення до необхідності занять фізичними вправами, прагнення до здорового способу життя.

16 вересня 2019 року Добривечір Юрій Анатолійович, вчитель фізичної культури в рамках Олімпійського тижня провів між учнями 5-В класу змагання з футболу.

Футбол, як спортивна гра входить в програму літніх Олімпійських ігор та дуже популярна на Україні. Також спортивні ігри популяризують олімпійські ідеали і цінності.

Відповідно до Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” (Указ Президента України від 09 лютого 2016 року №42/2016) Вінниченко Ірина Іванівна, вчитель фізичної культури між спортивними командами 9-х класів провела чемпіонат з волейболу.

Результати змагань:
I місце – 9-Б клас
II місце – 9-А клас
III місце – 9-В клас
Активні учасники – 9-Г клас

10 травня з метою реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” Рибалко Галина Анатоліївна, вчитель хореографії підготувала та провела серед учнів 7-х класів конкурс-фестиваль “Бального   танцю”.

20 жовтня 2018 року шкільна команда “Форсаж” взяла участь у районному етапі вишкіл-грі “Козак Квест” та посіла I місце.
Керівники шкільної команди:
Ларченков Олег Опанасович, вчитель предмета Захист Вітчизни
Науменко Сергій Олександрович, вчитель хімії, біології.

Патріотичний вишкіл-гра «Козак-Квест» є командним спортивно-патріотичним змаганням, спрямованим на виховання у молоді патріотизму, волі до перемоги, залучення її до здорового способу життя та поглиблення знань з історії України.

З метою залучення учнів початкової школи до активної участі у спортивних змаганнях, удосконалення рухових вмінь та навичок, стрибучості, витривалості Купченко Олександр Васильович, вчитель фізичної культури та лідери учнівського самоврядування з учнями 4-х класів провів спортивне свято “Веселі естафети”.

Спортивні команди 4-х класів були активними, випромінювали позитивні емоції, співчували один одному.
I місце – 4-А та 4-Г класи.
II місце – 4-В клас.

Задля удосконалення фізичного виховання школярів у режимі навчального дня Вінниченко Ірина Іванівна, вчитель фізичної культури провела рухливі перерви для учнів старшої та молодшої школи.

Мета заходу:
- залучити дітей до активної участі у спортивних змаганнях;
- сприяти згуртуванню колективу учнів та розвитку позитивних емоцій, дружби, співчуття.

Переможці конкурсу:
І місце - 4-А та 4-Б класи,
ІІ місце - 4-Г клас,
ІІІ місце - 4-В клас.

Підготував та провів захід: Купченко Олександр Васильович, вчитель фізичної культури.

ПочатокПопередня12НаступнаКінець
Сторінка 1 із 2