«Відкриті літературні читання!»

09 листапада 2017 року в Національному державному літературному музеї України відбулись «Відкриті літературні читання», приурочені Дню української писемності та мови. У тематичному заході взяли участь: Снімщикова Людмила Василівна, вчитель історії та учні 9-В класу.

Відкриті літературні читання – це захід, котрий має на меті створення відкритого творчого простору в історичному центрі Києва. Мистецькі зустрічі дають можливість познайомити учнів з відомими сучасними поетами і письменниками.

На сцені декламують вірші про мову всі бажаючі: школярі міста, молоді поети. Найбільш сподобались:

v автор-поет Павло Браницький, який написав «Козацькі бувальщини» (історичні поеми для дітей);

v поетеса Злата Зоряна, на слова якої виконують пісні гурт «Океан Ельзи», автор пісні документального фільму «Небесна Сотня»;

vучениця Скандинавської гімназії.

Учні захоплені красою мови поетів і письменників. Запросили митців, які сподобались  на творчу зустріч до школи, взяли автографи та візитівки.

Молоді автори в обличчі учнів нашої школи, знайшли закоханого в рідну мову слухача!