Безпечна поведінка взимку

14 грудня  2018 року в спеціалізованій школі № 291 Савченко Вікторія Миколаївна, класний керівник 6-В  класу в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  провела  з учнями тематичний захід з питань організації дитячого відпочинку, забезпечення організованого дозвілля школярів, запобігання дитячому травматизму під час шкільних зимових канікул.

Вікторія Миколаївна розпочала захід евристичною бесідою про безпеку і небезпеку, які можуть чатувати на людину в зимовий період. Зазначила, що неприємності можна отримати під час підготовки та святкування новорічної ялинки та під час канікул. Тому, важливо дотримуватись певних правил поведінки:

ü під час святкування новорічної ялинки

ü поводження з вибухонебезпечними предметами

ü під час зимового відпочинку, прогулянок на замерзлу водойму

ü у громадських місць

ü пожежної безпеки, тощо.

Працюючи в групах, учні повинні були визначити: як правильно і безпечно встановити ялинку; яку небезпеку можна отримати від використаних піротехнічних предметів; як діяти на кризі; як правильно надати допомогу потерпілому на воді та інші правила безпечної поведінки в зимовий період.

Під час створення творчих проектів з питань безпеки життєдіяльності школярі оволоділи прийомами дій в нестандартних ситуаціях: вдома під час зимових канікул, з незнайомими людьми (колядниками), під час ожеледиці.

Відповідаючи на питання вікторини з пожежної безпеки учні сформували життєві компетентності у поводжені з вогнем: використання сірників та запальничок, запалювані свічок та бенгальських вогнів тощо. Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки потрібно дослухатись корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести новорічні та різдвяні свята.