Позакласний захід з математики: «Скарби країни Всезнайленд»

24 жовтня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Жукова Людмила Валентинівна, вчитель математики  провела  позакласний захід у форматі змагань, який мав на меті формувати компетенції учнів 6-го класу орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, розв’язувати нестандартні задачі, задачі з незвичайним для учнів математичних змістом.

Людмила Валентинівна на початку змагань налаштувала учнів на пошуково-наукову діяльність. Розподілила учнів класу на команди, кожна команда оголосила свій девіз. Учасники команд вирушили за скарбами країни Всезнайленд. Щоб їх здобути потрібно відвідати всі королівства та першими зібрати всі частини золотого ключа, який відмикає скриню з коштовностями:

В «Королівстві чисел» учні помітили незвичайний кордон. Він складається з чисел від 1 до 100. Щоб його перетнути і продовжити свою мандрівку, потрібно порахувати скільки цифр було написано під час запису цих чисел.

В «Королівстві геометричних фігур» школярі розгадували кросворд – таємницю жителів цього міста.

В «Королівстві ерудитів» учасникам потрібно було застосувати набуті знання з математики та розв’язати нестандартні задачі.

В казковому «Королівстві перекладачів» команди рухались по стежині та натрапили на дивний сувій, який містив загадкове завдання «Нумерацію Древнього Єгипту».

В найпотаємнішому місці країни Всезнайленд команди знайшли печеру зі скринею, яку охороняє 3-головий дракон. Та з команд, яка перша подолала дракона отримала скриню скарбів. Найціннішим скарбом людини є її знання!!!