Вчителі образотворчого та музичного мистецтва, трудового навчання

Савченко Вікторія Миколаївна провела конкурс малюнка “Пожежна безпека очима дітей” . Конкурс мав наметі привернути увагу громадськості до необхідності дотримання пожежної безпеки, запобігання виникнення травм під час пожеж та організації змістовного дозвілля школярів. Автори малюнків: Царинюк Софія, Круш Ірина, Терещенко Мірра. Малюнки представлені…
8 травня Савченко Вікторія Миколаївна, вчитель образотворчого мистецтва, організувала та провела загальношкільний конкурс дитячої творчості “Маки пам'яті ”. Номінації конкурсу:Малюнок, інсталяція, плакат, листівка, есе.
Ведучі Новорічного карнавалу: Дід Мороз - Кравчук Ігор, Снігуронька - Полякова Анна. Танок "Веселі клоуни"Танок "Скок, скок, перескок"Танок "Шу шу ча"Танок "Кантрі"Танок "Фінська полька"Танок "Друзі"Танок "Барбарики"Танок "Коробка з олівцями"Танок "Солохи"Танок "Ми веселі козачата". Керівник ансамблю: Рибалко Галина Анатоліївна.