Всеукраїнський тиждень права

Гринь Олена Олександрівна, класний керівник 3-Б класу провела інтерактивне заняття “Планета толерантності”.

За допомогою інтерактивних вправ Олена Олександрівна сформувала у дітей компетентності з питань запобігання дискримінації (за ознаками статі, віку, кольору шкіри та ін.) та насильства (булінг).

Учні, які виконували роль науковців дали визначення слову “толерантність” та підібрали асоціальний ряд, назвавши риси характеру толерантної людини.

Учні, які виконували роль юристів ознайомили всіх присутніх із статтями Конвенції ООН про права дитини в яких прописані права людини та їх захист на міжнародному рівні.

Активно і творчо учні працювали у групах створюючи дерево Толерантності.

СВОЇМ ТЕРПІННЯМ МИ МОЖЕМО ДОСЯГТИ БІЛЬШОГО НІЖ СИЛОЮ

С. Брек