День української мови та писемності

09 листопада 2018 року упродовж дня були проведені тематичні заходи, які мали наметі формування та розвиток умінь і навичок школярів з української мови:
У старших класах пройшли інформаційні хвилинки про історію вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця та встановлення з 9-го листопада 1997 року – Свята української писемності.
Учні 11 класів взяли участь у написанні щорічного Всеукраїнського радіо-диктанту.
Під час проведення усного мовно-літературного журналу “Слово відмикає серце”, діти дізнались про основні етапи становлення української мови.
Під музичний супровід надзвичайно яскраво пройшов конкурс читців-декламаторів “Як парость виноградної лози плекайте мову”. Цей конкурс не тільки зібрав разом допитливих і талановитих учнів, а й об'єднав гаслом між собою дітей різних вікових категорій.