21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначаємо Міжнародний День рідної мови. До відзначення долучилася вся шкільна родина. Починаючи з першого уроку, проводились різноманітні заходи:

Мовна гра-конкурс “Слово до слова – складається мова” (провела гру Лисенко Ірина Григорівна, вчитель української мови та літератури).

Інтелектуально-мовознавчий конкурс “Ми говоримо українською” (провела конкурс Зєнкова Юлія Іванівна, вчитель української мови та літератури).

Створена діалектно-етнографічна мапа України (організувала створення карти Бернацька Олена Вікторівна, вчитель української мови та літератури, брали участь – лідери учнівського самоврядування школи).

Конкурс на краще есе: “О слово рідне, хто без тебе я!” (провела конкурс Берегова Олена Анатоліївна, вчитель української мови та літератури).

Виставка-конкурс малюнків “Мова – це оберіг людини, нації” (оформила виставку Ходацька Оксана Ярославівна, вчитель зарубіжної літератури).

Зустрічі учнів 11-х класів з мовознавцями (Людмила Підкуймух, філолог, журналіст телеканалу “1+1”, Оксана Лебідівна, експерт у галузі фонології).

Позакласні та позаурочні тематичні заходи з питань формування ключових компетентностей учнів: уміння спілкуватися рідною мовою, вільне володіння державною мовою.

Створення карти сердець “Мова – це …” (брали участь учні та вчителі початкових класів).

Цей день об'єднав дітей і вчителів, показав високий прояв почуттів патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.