Вітання з днем народження школи!

Дорогі школярі, шановні колеги й співробітники спеціалізованої школи №291 з поглибленим вивченням іноземної мови, шановні батьки!

У цю не зовсім ясну й досить коротку зимову днину, коли поодинокі сніжинки, наче під музику Вівальді, кружляють над Києвом в очікуванні новорічних свят, а сонця так мало, один яскравий промінчик освітлює життя значної кількості малечі й дорослих, кого соціально-психологічна служба школи вітає з днем народження навчального закладу!

У житті кожної людини є школа, яка протягом багатьох років стає рідною домівкою, де панують інтелект, знання, пошук відповідей на головні питання: яким бути, ким бути, куди йти? Це справжнє поле, де кожного навчального року сіють маленькі зернятка першокласників і збирають щедрий урожай випускників. І чим доброякісніші зерна засіваються - тим кращий потім від них урожай, тим довше житимуть в серцях учнів спогади про тих, за ким вони йшли шляхом пізнання, дослідження, експериментування. Саме такий колектив педагогів творить історію школи, будує майбутню біографію учнів, допомагає батькам не загубитися в порадах з виховання й становлення дітей. І житиме пам'ять про школу доти, поки сюди радо йтимуть малі й дорослі, міцно тримаючись за руки з вірою в прекрасне майбутнє навчального закладу й рідної держави.

Зі святом!