НАУКОВЕ ТОК-ШОУ "ЧОРНОБИЛЬ - ЯДЕРНА РАНА ПЛАНЕТИ"

Наукове ток – шоу «Чорнобиль – ядерна рана планети». Міфи та реальність» було присвячене 29 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. У заході брали участь Асоційовані Школи ЮНЕСКО: гімназії № 323, 267, 261, 315, Слов’янська та Скандинавська гімназії. Упродовж ток – шоу обговорювались масштаби трагічних подій; критично висловлювались учасники про історичні події та факти, які приховувались радянською владою; було відзначено негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення;  учасники не приховували особисту стурбованість щодо наслідків Чорнобильської аварії.

Всі події, реальні факти, біль українського народу були підтверджені науково – теоретичними виступами вчителів – експертів. Жваві обговорення учасників шок – шоу доповнювались науковим фільмом «Чорнобиль не має минулого часу», музичною рапсодією «Дзвони Чорнобиля», електронними презентаціями, поезією.

Даний захід мав на меті навчити сприймати чужу біду, чужий біль як власні, формувати патріотичні почуття, об’єднуватись і долати надзвичайні ситуації всією країною, всім українським народом.