Екскурсія «Забуттю не підлягає. Київ у роки Великої Вітчизняної війни»

05 травня 2015 року з учнями 3 – Б, 3 – Г, 3 – Д, 4 – Г класів була проведена екскурсія на тему: «Забуттю не підлягає. Київ у роки Великої Вітчизняної війни».

Під час екскурсії діти у хронологічному порядку дізналися про історію війни, яка прокотилася через Україну, про трагічні і героїчні подвиги українців у воєнні роки. Учні прослухали розповідь про хід Другої Світової війни на території України, про внесок нашої країни у перемогу над нацизмом.

Екскурсія меморіалом Вічної Славипочалася у монумента пам’яті жертвам голодомору 1932-33 років, де дітям розказали про тяжке життя українців в цей час. Біля пам’ятника дівчинки з колосками дізналися про «Закон 5-ти колосків», побачили дзвіницю у формі палаючої золотим полум’ям свічки. Потім підійшли до 26-метрової стели – пам'ятника Невідомому солдату. На могилі Невідомого солдата біля Вічного вогню поклали квіти і хвилиною мовчання віддавалися жалобі про загиблих воїнів.Під час відвідування меморіалу Вічної Слави діти дізналися про героїчні подвиги похованих бійців на алеї Полеглих Героїв.

Екскурсія була присвячена військовій тематиці. Діти відвідали пам’ятні місця рідного міста, відкрили для себе надзвичайно багато нових фактів зв’язаних з Великою Вітчизняною Війною.Цей виховний захід розширив пізнавальний інтерес до вивчення історичного минулого рідного краю, сприяв вихованню патріотизму і гордості за український народ в період Другої Світової війни. Вучнів розвивались почуття гордості за героїчне минуле рідного міста, формувалась активна громадянська позиція.