УРОК ПАТРІОТИЗМУ «Червоний мак – символ пам’яті жертв війни»

0травня 2015 року в 3 – Г класі був проведений урок патріотизму

«Червоний мак – символ пам’яті жертв війни».

Урок розпочався з бесіди про мужність, щирість, небайдужість українського народу. Вчитель, Блінова Оксана Богданівна розкрила значення цих слів, використовуючи необхідну наочність. Діти дізналися про українські легенди про мак, різні його символічні значення у світі та у Європі. Червоний мак – це символ вшанування пам’яті загиблих в Україні.

Для дітей проведено майстер-клас з виготовлення квітів червоного маку з кольорового паперу.  Учням розповіли, що червоний мак це символ пам’яті війни, який вперше використовувався в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої Світової війни у 2014 році. Цього року до нагоди

70-ї річниці Перемоги над нацизмом запропоновано гасло: «Пам’ятаємо. Перемагаємо».  Пам'ять робить людей сильнішими, вона – запорука неминучої нашої перемоги сьогодні.

Проведений виховний захід вчить школярів гідно вшановувати подвиг Українського народу. Діти вчаться увічнювати пам'ять про загиблих воїнів, вірити в перемогу нашого народу.