Лекція "Правда про наркотики"

Лекційне заняття «Правда про наркотики» упродовж п’яти днів у спеціалізованій школі № 291, м. Києва, Дарницького району проводила, досвідчений, творчий лектор – Савченко Вікторія Вікторівна.

Учні 7-10 класів у кількості 307 підлітків відвідали вищезазначений захід.

Лекційні заняття були цільовими, вони органічно вписались у навчально-виховний процес.

Профілактична робота полягала у розвитку віри підлітка в свої сили, підтримки позитивної самооцінки, формуванні комунікативних навичок, подоланні соціальної ізоляції, навчанні гнучкості та терпимості в конфліктних ситуаціях, формуванні навичок виходу зі стресу і конструктивного вирішення проблем.

Вікторія Вікторівна за допомогою «Шкали тонів» та рольової гри, яскраво сформувала поведінку людини, яка вживає наркотики. Учні побачили об’єктивні ознаки вживання наркотиків.

Лекція «Правда про наркотики» - це освітньо - профілактичний захід, який реалізує педагогічну модель впливу на особистість з метою попередження вживання наркотичних засобів, поширює передовий міжнародний досвід із зазначеної проблеми.

Галерея зображень