Чиста Україна - Україна без сміття!

26 квітня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 вчителі кафедри географії, біології, хімії в рамках декади екологічних знань провели  екологічну учнівську конференцію «Чиста Україна - Україна без сміття».

Конференція була розпочата науково-популярним фільмом про актуальні проблеми сучасності – засміченості, забруднення довкілля, екологічні катастрофи.

…Дехто вважає, що нічого не трапиться, якщо кинути папірець, недопалок, викинути пляшку з-під напою, залишити в лісі недоїдки, а насправді ми бачимо навколо жахливі сміттєзвалища. По тому, як людство ставиться до проблем сміття можна судити наскільки суспільство цивілізоване. То ж екологічна конференція допоможе молоді відповісти на багато екологічних запитань.

Учні знаходили шляхи подолання екологічних проблем за допомогою виступів: експерта-гідролога, експерта з дослідження атмосфери, експерта з дослідження відходів. За допомогою «мозкового штурму» учасники конференції відповіли на запитання: «Що таке сміття? Чим воно загрожує суспільству?».

… У природі немає ніякого сміття. Усе, що створила природа, є початком чогось нового. Але, ми люди, у процесі життєдіяльності створюємо сміття, яке не знаємо куди подіти. В Україні під цілими горами сміття вмирає земля. Люди повинні розумно розпоряджатися тим, що приносять в свій дім. Розумне використання ресурсів має увійти у повсякденну звичку.

Дерево – символ життя, а ми його гілочки. То ж за допомогою «агітаційних-листочків» прикрашаємо його і побажаємо нашій планеті, своїм товаришам міцного коріння, міцного стовбуру та розлогої крони.