Тренінг "Дружба"

24  листопада 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Йовхименко Дарина Володимирівна,  соціальний педагог провела   тренінг: «Дружба» з учнями 4-Б класу.

Кожна людина зацікавлена у тому, щоб уміти правильно й гарно говорити, бо це дає можливість встановлювати й підтримувати добрі стосунки з людьми в різних колективах.

«Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування»

Життя кожної людини від самого її народження проходить серед людей. Лише у спілкуванні з собі подібним вона пізнає найвищі цінності людського життя – дружбу та любов. Тож спілкування – це обмін інформацією за допомогою мови або жестів. Тому тренінгові заняття розпочалось з гри-розминки  «Комплімент» (передаючи один одному сердечко, учні говорили компліменти: вихований, інтелігентний, порядний, інтелектуальний, чесний, ввічливий, добрий тощо).

Виконуючи вправу «Передати одним словом» учасникам тренінгу було запропоновано здійснити мандрівку до країни емоцій (на картках написані назви емоцій, учні мали показати певний вид емоції за допомогою віршика «кинули ведмедика на підлогу», решта відгадують яку емоцію намагався зобразити учасник).

Завершуючи заняття всі учасники виконували вправу «Дерево» (кожен учасник натискає п’ятами на підлогу, руки стискає в кулачки, міцно стискає зуби).

Слова педагога: «…ти – могутнє, міцне дерево, у тебе сильне коріння, і ніякі вітри тобі не страшні. В складних життєвих ситуаціях, - стань сильним і могутнім «деревом», скажи собі, що ти сильний, у тебе все буде гаразд. Це поза впевненої людини.

Обговорюючи питання: «Що на вашу думку краще: бути одиноким деревцем чи парком в якому всі дерева гуртом?», учні дали відповідь: «Ми разом – велика сила»!!!