Відео-урок з обговоренням: «Акт злуки: відтворення історичної правди»

29 листопада 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Писарєва Ольга Вікторівна,  класний керівник 6-Б класу  в рамках тематичного тижня з нагоди 100-річчя проголошення Української народної республіки підготувала та провела з учнями  класу  відео-урок з обговоренням: «Акт злуки: відтворення історичної правди».

ЕПІГРАФ

Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає

За все правда, за вас слава

І воля святая!

Т.Г.Шевченко

Ольга Вікторівна розпочала виховний захід з історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави:

ü  УНР – перша незалежна держава у XX столітті

ü  УНР першою серед нових держав у Східній Європі проголосила незалежність – раніше ніж країни Балтії, Польща та Чехія

ü  Проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР – історичне явище об’єднання українських земель в єдину державу.

Документальний фільм про незалежність України висвітлював події: утворення Української Центральної Ради, проголошення УРНР і ЗУНР, підписання й історичне значення IV Універсалу Центральної Ради, урочисте проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР.

Після перегляду фільму відбулось обговорення проблем єдності української держави на різних етапах її розвитку: український визвольний рух, розбудова Української Держави, творці національної державності, ключові події Української революції 1917-1921 років.

Дискусія про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни відбулась за участю Єгорова Сергія Валерійовича (учасника АТО).