Інтерактивний захід «Небезпекам скажи: НІ!»

13 грудня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Савченко Вікторія Миколаївна, класний керівник 5-В класу в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності провела з учнями інтерактивний захід «Небезпекам скажи: НІ!».

Зима – чудова пора відпочинку. Скільки радощів вона приносить! Забави на ковзанах, лижах, санчатах! Тому, усі ми із задоволення зустрічаємо цю пору року, але іноді забуваємо про небезпеку, а саме: ожеледицю, бурульки, кригу, морози, хуртовини тощо.
Учні класу розподілились групами та створювали проекти з питань безпеки дорожнього руху взимку:
«Не ходити близько біля краю тротуару»
«Не перебігати проїжджу частину дороги під час снігопаду та ожеледиці»
«Не спускатись на санках або на лижах з тієї гірки, що веде на дорогу».
Розшифровуючи сканворди, учні повторювали правила безпечної поведінки взимку: під час ожеледиці, на льоду та тонкій кризі, під час хуртовини чи снігопаду, при низьких температурах повітря та інші.
Правила безпеки біля новорічної ялинки діти вивчили створюючи тематичні колажі: «Електричні прилади, які можна використовувати на ялинці», «Не використовувати біля ялинки піротехнічні предмети», «Як правильно встановлювати новорічну ялинку»