Школа героїв

09 лютого 2018 року в спеціалізованій загальноосвітній школі № 291 з поглибленим вивченням іноземної мови м. Києва, Дарницького району були проведені тематичні зустрічі фахівців різних професій з учнями: 8-А, В, Б та
9-Б класів.

Сьогодні учні школи мали чудову нагоду поспілкуватися із представниками різних професій, які розповідали про особливості обраного фаху та переваги своєї роботи.

Розповіді як начальника управління туризму та промоцій, так і продюсера-режисера, і музиканта-юриста, і депутата-економіста були дуже змістовними, цікавими, захопливими. Учні з великим задоволенням вислуховували виступи ораторів, бо це їх дуже зацікавило. Гості зуміли завоювати аудиторію, жваво вели бесіду з дітьми, відповідали на запитання, давали поради, підбадьорювали, закликали до реалізації мрій та задуманих проектів, переконували не здаватися на півшляху до здійснення заповітних мрій.
Дуже добре, що завдяки організації «Школа героїв» наші учні мають можливість зустрітися з цікавими людьми, фахівцями своєї справи; можуть багато дізнатися про особливості та переваги різних професій. Розповіді таких креативних людей надихають школярів на реалізацію власних проектів. Це є запорукою економічного зростання, розквіту нашої держави тепер і в майбутньому. Діти почнуть здійснювати свої мрії, це вселяє віру у власні сили. Дякуємо «ШКОЛІ ГЕРОЇВ».

Галерея зображень