Тренінг на тему: «Раціональне харчування молоді»

11 квітня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Слободянюк Олена Дмитрівна, вчитель біології з учнями 8-Г класу провела тренінгове заняття з питань зорового способу життя та раціонального харчування.
Олена Дмитрівна розпочала заняття з відеофільму «Гарні та погані звички». Після перегляду фільму, учні висловлювали свої думки відносно пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя.
Розглянувши факти здорового харчування, а саме:
- за своє життя людина споживає 5,5 кг солі
- споживає 43 тонни їжі
- за 70 років людина споживає 50-52 тонни води, 10 тонн вуглеців тощо,
восьмикласники зробили висновок, щоб раціонально харчуватись людині потрібні і знання, і культура, і сила волі.
Спілкуючись на тему: «Нетрадиційні концепції харчування» (вегетаріанство, роздільне харчування, концепція індексів харчової цінності), всі присутні переконались у доцільності, навіть більше – у необхідності здорового харчування.
Інтерактивна вправа «Міфи чи реальність» спонукала учнів пам’ятати очевидне: щастя, до якого всі ми прагнемо, неможливе без здоров’я, здоров’я неможливе без піклування про нього, а піклуватися потрібно вміти і хотіти.
Розглядаючи «Піраміду харчування», школярі визначили добову потребу білків, вуглеводів, жирів (1:1:4) та створили харчовий раціон «Здоровий сніданок».