Екологічно-географічна гра: «Ми за чисту планету»!

18 квітня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Васильєва Оксана Вадимівна, вчитель географії та лідери учнівського самоврядування школи провели захід, який мав на меті популяризацію наукових знань серед учнівської молоді в галузі географії і екології.
У заході брали участь учні 7-х класів, а саме:
 Команда 7-А класу «Еверест»
 Команда 7-Б класу «Міссісіпі»
 Команда 7-В класу «Тигри»
 Команда 7-Г класу «Коали».
Готуючись до заходу всі команди працювали над екологічними проектами на тему «Збережемо, нашу планету». Проектна діяльність передбачає вивчення: предмету, об’єкту, мету, задуму, гіпотезу проблем довкілля. За результатами дослідження, кожна команда складала екологічну казку, в якій висвітлюються екологічні проблеми та окреслюються шляхи їх рішення. 7-А клас досліджував проблеми атмосфери, а саме: тенденції зміни клімату та обирав оптимальні форми і методи рішення екологічних проблем пов’язаних із забрудненням атмосфери. Об’єктом дослідження екостану водних ресурсів займалась команда 7-Б класу. Проблему деградації тваринного світу вивчала команда 7-В класу. Предметом дослідження фітосфери Землі займалась команда 7-Г класу.
Географічний конкурс «Знайди зайве» підготував та провів Освянніков Тимур, учень 7-Г класу. Географічний кросворд «Північна Америка», географічний квест підготувала Калініченко Глафіра, учениця 7-Б класу, голова комісії дозвілля учнівського самоврядування.
Кінцевий конкурс був пов'язаний з екологічною культурою. Команди розігрували екологічні п’єси, які висвітлювали проблему певного ареалу існування живих організмів: мешканців морського дна, лісу, озера, парку.
Еколого-географічна гра привернула увагу учнів до проблем охорони природи. Всі учасники заходу віддали свій голос на захист природи. Перемогу отримала команда «Коали», 7-Г класу.