Тренінг на тему: «Безпека дитини: незнайомці – СТОП!».

14 вересня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Науменко Сергій  Олександрович, класний керівник 5-А класу в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  провів тренінг з використанням правил особистої безпеки з незнайомими людьми.

Тренінгове заняття мало наметі навчити учнів та розвити здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, вміння оцінювати небезпеку, вибирати дії самозахисту.

Щодня діти виходять на вулицю, граються у дворі, в парку, заходять у під’їзд будинку, користуються ліфтом. Щодня їх оточують рідні і близькі, знайомі та незнайомі люди. Як відрізнити справжнього злодія від звичайної людини, як оцінити небезпеку, як орієнтуватися і поводитися у складних ситуаціях – це мета нашого заходу.

Упродовж тренінгу учні 5-А класу разом з Сергієм Олександровичем розглядали ситуації, в яких можуть опинитися. За допомогою інтерактивних прийомів отримали знання з основних правил особистої безпеки та як себе поводити, якщо:

Незнайомець в під’їзді

Незнайомець у ліфті

Незнайомець дзвонить у двері

Зустріч із незнайомцем на вулиці

Спілкуєшся з незнайомцем в Інтернеті.

Після перегляду відеоролика «Я знаю, що не можна…» школярі створили постери та обговорили ситуації самозахисту.