Інтерактивний захід: «100 пунктів безпеки»

08  травня 2019  року в спеціалізованій школі № 291 Антоненко Ольга Іванівна, класний керівник 8-В класу  провела інтерактивний захід в рамках Тижня безпеки дорожнього руху з питань попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Інтенсивність руху на вулицях міст зростає з кожним роком. З’являються нові моделі автомобілів, які можуть розвивати велику швидкість. Особливо зростає рух на вулицях міст у години пік: вранці, коли всі поспішають на роботу чи на навчання, і ввечері, коли всі повертаються додому. Усе це робить обстановку на вулицях і дорогах складною і небезпечною для пішоходів. Неуважність та недисциплінованість дітей на вулицях і дорогах часто призводить до дорожньо-транспортних пригод.

З метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнів Ольга Іванівна використала матеріали програми «Traffic Chаllenge», які роз’яснюють школярам необхідність використання світлоповертаючих елементів та особливостей ДТП з пішоходами.

За рахунок он-лайн уроків діти опанували інформацію про безпечну поведінку  учасників дорожнього руху:

світловідбивачі, персональне використання флікерів;

світловідбивачі на транспорті (автомобілі, вантажівки, громадський транспорт, велосипед);

світловідбивачі у інфраструктурі.

Учасники освітнього процесу школи підтримали Всеукраїнську кампанію з протидії ДТП за участю дітей та молоді «100 пунктів безпеки» у місті Києві. Тим самим, виробили в учнів стійки навички безпечної поведінки на дорогах та вулицях міста.