Урок толерантності. ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “16 днів без насильства”

Герасимова Юлія Володимирівна, практичний психолог в рамках Всеукраїнської акції протидії насильству з учнями 2-х класів провели тематичний урок з питань толерантного ставлення до відмінностей.

Ознайомлення з поняттям “толерантність” відбулась під час гри “відгадай загадку”.

Толерантне ставлення до відмінностей діти зрозуміли під час перегляду мультфільму “Дітям про толерантність”, який містив уривки відомих мультфільмів “Гидке каченя”, “Про кота”, “Цвітик-семицвітик”, “Про їжачка”.

Після перегляду мультфільмів дітям було запропоновано створити “Серце доброти” – написати на маленьких сердечках, яку добру справу вони зробили упродовж тижня і потім приклеїти до загального “серця”.

Розвиваючи навички групової роботи, згуртованості учні в певних групах створювали мандалу-дружби.