Правила використання мобільних телефонів для учнів школи

• Дотримуйтесь правил використання мобільних телефонів (гаджетів) у школі. Перед початком уроку переведи телефон у безшумний режим – це дозволить тобі продуктивно працювати на уроці та не відволікатись.
  • Якщо є необхідність терміново зателефонувати батькам на уроці або під час заходу (погане самопочуття) – повідом про це вчителя.
  • Якщо ситуація небезпечна, становить загрозу для твого життя чи здоров’я, життя та здоров’я інших – порушення правил може виявитись єдино правильним рішенням.
  • Якщо ти порушуєш правила користування мобільними телефонами (гаджетами) у школі – подумай про причини та наслідки. Обговори проблеми з дорослими (батьками або вчителями), подумай, що саме потрібно змінити – правила чи власну поведінку?
  • Якщо діяльність на уроці перевчає використання мобільних телефонів, гаджетів, пошуку інформації в мережі Інтернет – зосередься на виконанні завдання. Поважай себе та інших, не відволікайся на соціальні мережі та листування.
  • Пам’ятай, що фотографувати та знімати на відео інших людей можна виключно з їх дозволу. Не можна розповсюджувати інформацію, яка може зашкодити іншим, містить сцени насильства та інші неприпустимі зображення.
  • Відповідальність за збереження телефону несеш саме ти.

Пам’ятай, що живе спілкування з іншими – це коштовність, яку не варто міняти на листування у віртуальному світі. Навчись контролювати гаджети, інакше вони будуть визначати те, як ти живеш.