Звітньо-виборча конференція учнівського самоврядування школи

Відбулась звітньо-виборна конференція учнівського самоврядування школи.
Пропонуємо до уваги найважливіші тези лідерів самоврядування.

Голова учнівського самоврядування Голубнича Вікторія: "Учнівське самоврядування для багатьох учнів стало першим досвідом громадської діяльності, причому таким, де можна побачити результати своїх зусиль. Лідери учнівського самоврядування є активними організаторами і учасниками життєдіяльності шкільного колективу. Учні є ініціаторами й активними учасниками більшості дозвільних заходів, конкурсів, змагань, проектів."

Голова правової комісії Заїка Анастасія: "Правова комісія проводить рейди-перевірки шкільної форми, контролює вчасний прихід учнів на уроки, пропуски уроків, кінцевим результатом цих рейдів є моніторинг рейтингу класів. Просвітницькою діяльністю цієї комісії є також диспути з питань правового захисту учнів та тематичні акції."

Голова комісії зі спорту та туризму Ланчук Валерія: "Спортивний сектор є організатором змагань по футболу, волейболу, баскетболу, туристичних змагань. Цікавим видом роботи є також "Козацькі забави", які не тільки розвивають спритність, а ще й знайомлять учнів з народною спадщиною."

Голова комісії з міжнародних зв'язків Степанчук Катерина: "Члени комісії з міжнародних зв'язків організовували впродовж навчального року заходи до Всесвітнього дня без паління, Міжнародного дня дозвілля. Активно працювали в рамках Міжнародного проекту "Школа миру"".

Голова комісії з організації дозвілля Пелих Єва: "Організація яскравих шкільних свят, вечорів, тематичних фотовиставок "Жива планета", "Мої літні канікули", "Дарниця історична та сучасна", участь у районних конкурсах "Молодь обирає здоров'я", "ЮІР" - за безпеку дорожнього руху стала візитною карткою комісії дозвілля."

Голова комісії волонтерів Терещенко Дар'я: "Виступи агітбригад "Ми за здоровий спосіб життя", "СНІД - хвороба віку", "Шкідливі звички", "SOS" підготували шкільні волонтери. За ініціативи членів комісії були організовані акції в підтримку військових АТО та проведені зустрічі за круглим столом."

Представники ПРЕС-ЦЕНТРУ, Голова комісії - Тіхонова Валерія та Головний редактор шкільної друкованої газети - Мамітько Оля: "Висвітлення подій шкільного та суспільного життя в основі роботи Прес-центру, який випускає періодичну друковану газету. Різноманітна тематика статей, рубрик, інтерв'ю з вчителями, поезія учнів та вчителів, твори, сторінки гумору, конкурсні роботи шкільних дизайнерів, фоторепортерів робить її цікавою не тільки для учнів, а й для вчителів."