Інтерактивний захід "Права дитини в Україні"

11 жовтня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Новик Олександра Олексіївна, педагог-організатор разом з членами учнівського самоврядування провели  в рамках декади правових знань, профілактики правопорушень, негативних проявів в учнівському середовищі інтерактивний захід: «Права дитини в Україні» для учнів 8-х класів.

Епіграф заходу:
Кожен, хто ходить по землі, має свої обов'язки у житті.
                                                                          Е. Хемінгуель

Мета заходу:
З’ясувати знання учнями своїх прав як громадян України, як дітей, як школярів. Розширити їх знання про свої права та обов’язки.

У заході взяли участь учні 8-Б класу. Вони дізнались про національне законодавство та міжнародні акти, якими регулюються та гарантуються права дітей. Під час тематичної презентації вчились розпізнавати ситуації, де порушуються права дітей, вчились відстоювати свої права, захищати себе і допомагати іншим.

Обговорили новоприйнятий Закон «Про освіту», подискутували з приводу прав школярів, як виховувати почуття гідності, самоповаги, поваги до інших людей, відповідальності.

Наприкінці заходу учні зробили висновок: те, що тільки вчора вважалося дитячими пустощами, сьогодні може стати причиною відповідальності.