Дипломатична освітня гра «Модель ООН»

Дипломатична освітня гра «Модель ООН» має власну історію й традиції, а також прославлену репутацію у світі. Такі конференції вже проводили в Оксфорді, Кембриджі (Гарвард), Гаазі, Будапешті… До того ж, конференції МООН мають досить високий статус.

Тому що:
Модель ООН – це команда однодумців. Це талановиті і небайдужі до майбутнього молоді люди, які не бояться відстоювати свою точку зору і готові ділитися своїми ідеями.
Модель ООН – це дружба. Це кращий спосіб навчитися правильному розподілу часу, щоб успішно справлятися і з навчанням і з додатковим навантаженням, працюючи в колективі.
Модель ООН – це школа. Краща школа, яка відкриває світ ідей, думок і вражень. Це унікальні можливості для самореалізації та самовдосконалення, перевірки і розвитку інтелектуальних і творчих здібностей, ерудиції і креативного мислення.
Окрім того, на Генеральній Асамблеї вступні промови виголошуються англійською мовою, що дає можливість удосконалювати володіння іноземною мовою.
Модель ООН – це життя. Яскраве життя, наповнене цікавими зустрічами і подіями. Модель ООН допомагає зрозуміти значимість свого майбутнього і відчути себе частинкою світового суспільства – необхідною, унікальною та неповторною.

За результатами дипломатичної освітньої гри “Модель ООН – 2018”
Президент: Мангасаров Олександр
Генеральний секретар: Костенко Іван (9-А)
Упродовж 19-20 квітня над ухваленням Резолюцій за темами по комітетах:
Рада Європи (Голова Костенко Іван, Співголова Устенко Анастасія)
Комісія з попередження злочинності та кримінального правосуддя
(Голова Черепанська Валерія, Співголова Євтухова Дар’я)
Всесвітня Організація Охорони Здоров’я
(Голова Заїка Анастасія, Співголова Агеєва Катерина)
ЮНЕСКО (Голова Мангасаров Олександр, Співголова Чайка Альона)
Інтерпол (Голова Прилуцький Ярослав, Співголова Лепський Андрій)

Кращі результати підготовки та роботи показали:
Iмісце - 7-Б клас (Японська Держава)
IIIмісце – 9-А клас (Сполучене Королівство)
IIIмісце – 8-Б клас (Сполучені Штати)
IVмісце – 7-Б клас (Італійська Республіка)
Vмісце – 9-Б клас (Австралійський Союз)

Куратор проекту:
Людвиченко Світлана Василівна, вчитель німецької мови.

Модель Організації Об'єднаних Націй - це гра, яка імітує засідання різних органів системи ООН, а її учасники виступають у ролі дипломатів, які представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, що стоять на порядку денному в ООН.
17 країн – учасників, які були представлені учнями 7-11 класів, обговорювали цього разу тему збереження біорізноманіття для стійкого розвитку людства.
Для того, щоб достойно представити обрану країну, делегатам потрібно було досконало вивчити її особливості, знати актуальні проблеми.
Гарячі дискусії, жваві обговорення, емоційні і переконливі виступи делегатів в комітетах зробили засідання цікавими і результативними.