Вибори депутатів у ДПДР

22 травня 2018 року відбулись вибори депутатів у Дитячий районний парламент. Організували та провели вибори лідери учнівського самоврядування школи.

Основною метою роботи Парламенту, на думку ініціаторів його створення, є активізація процесу діяльності органів дитячого самоврядування, участі дітей в прийнятті рішень, захисті своїх прав, свобод та інтересів, створення умов для самореалізації, налагодження корисних контактів і відносин з державними, науковими, освітніми, культурними, спортивними установами, відомствами, всеукраїнськими та міжнародними молодіжними організаціями, об’єднаннями тощо. Парламент здійснюватиме обмін інформацією, візитами, культурними та освітніми програмами, координуватиме дії та реалізуватиме спільні рішення і проекти.

І діти, і дорослі бачать Дитячий парламент як консультативно-дорадчий орган при Дарницькій районній державній адміністрації, який покликаний допомагати керівництву району в організації та втіленню у життя сучасних форм і методів виховання, умов для всебічного розвитку, платформ для формування лідерських здібностей, заходів, що сприяють самореалізації учнівської молоді району.

Обрані депутати в ДПДР: Костенко Іван, учень 9-А класу та Терещенко Мірра, учениця 8-А класу.