День місцевого самоврядування

З метою розвитку учнівського самоврядування школи, підтримки ініціатив та соціальної активності учнів шляхом їх залучення до дієвої участі в демократичному управлінні, формування правової та громадянської культури голови комісій учнівського самоврядування школи зі своїми осередками презентували свою діяльність.
У фойє школи працювали творчі осередки учнівського самоврядування:
Головний редактор та журналісти шкільної друкованої газети.
Шкільний центр “Медіації”.
Волонтери.
Актори шкільного театру “Бурлеск”.
Представники шкільної команди черліденгу.
Шкільна правова комісія.

Школа за умов формування громадянсько активного середовища, стає місцем, де діти вчаться аналізувати, управляти ресурасами, шукати шляхи вирішення різних проблем місцевого значення. Варто зауважити, що за такого підходу місцева влада отримує помічників, а учні усвідомлюють свою відповідальність за прийняті рішення.

Міщенко Кирило презентував свій проект “Дитячі й молодіжні громадські об'єднання в Україні”.
Місцеве самоврядування є запорукою демократичного розвитку країни, оскільки таким чином реалізується право кожного громадянина на участь у державотворенні.

Структура заходу:
Оцінка лідерських якостей
Усвідомлення себе як лідера
Вивчення лідерських ролей, особливостей їх прояву
Виявлення власного лідерського потенціалу
Навчання прийомам, методам придбання авторитету в колективі
Розвиток індивідуального стилю лідерства