Природничий квест

01 грудня 2017 року в спеціалізованій школі № 291   вчителі кафедри географії, хімії, біології: Кащенко Людмила Володимирівна, Васильєва Оксана Вадимівна, Слободянюк Олена Дмитрівна, Науменко Сергій Олександрович, Горбань Вікторія Вікторівна, Бойко Людмила Леонтіївна підготували  та провели з учнями  9-х класів  позакласний захід: «Природничий квест».

КВЕСТ – жанр інтелектуальних ігор. Гра полягає в розгадуванні різноманітних загадок, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань.

Для учнів гра відбувалась в межах школи. Учні виконували завдання трьох напрямків: хімічного, біологічного, географічного.

ЕКСПЕРИМЕНТ

(На сцені відбувалась демонстрація хімічних дослідів, учням потрібно було визначити, які речовини утворились внаслідок експерименту).

СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ

(Із запропонованих організмів, учням потрібно було вибрати представників флори і фауни водного середовища).

ЗБЕРИ КАРТУ

(Команди повинні були прокласти маршрут за азимутом та зібрати елементи географічної карти).

ДОСЛІДНИЦЬКИЙ

(В пробірках різні речовини хімічної природи, які широко використовуються в побуті. Потрібно визначити в якій сфері діяльності, вони застосовуються).