ІV міський конкурс-гра юних краєзнавців «Краєзнавчий калейдоскоп»

04.03.2018 року на базі Музейно-виставкового центру «Музей історії міста Києва» відбувся ІV міський конкурс-гра юних краєзнавців «Краєзнавчий калейдоскоп».

Даний захід ставив на меті залучення учнівської молоді до ґрунтовного вивчення історичної та культурної спадщини, природних багатств рідного краю, популяризацію музейних експозицій м. Києва, що сприяє не лише активній туристсько-краєзнавчій діяльності учнівської молоді, а й формує у юних киян шанобливе ставлення до національного надбання, підвищує їх рівень національної свідомості.

Не зважаючи на перешкоди погоди, на захід прибула 31 різновікова команда. Цього разу активними учасниками стали представники загальноосвітніх закладів Дарницького (6 груп), Деснянського (6 груп), Дніпровського (4 групи), Солом’янського (3 групи), Печерського (2 групи) Оболонського (1 група) районів м. Києва.