Лекторій з елементами фотовиставки: «Мігруючи птахи»

Повернення птахів символізує прихід весни, пробудження світу природи після віхол та морозів… З особливою цікавістю спостерігають за змінами в довкіллі учні. Із року в рік вчителі біології долучаються до свята зустрічі птахів, яке відбувається у декілька етапів: загальношкільний конкурс на кращий будиночок для птахів, Акція зустрічі птахів (розвішування шпаківень), інтерактивні заходи.

Під час проведення лекторію учні розв’язали кросворд «Птахи Київської області» та розширили знання про видовий склад птахів нашого довкілля. Інтерактивна презентація «Мігруючі птахи» поповнила знання школярів про представників певного виду птахів, які мігрують і повертаються напровесні в Україну. Відеофільм «Птахи, які занесені до Червоної книги України» виховував бажання допомагати, ставитися до пернатих друзів бережливо, спонукав дітей піклуватись про птахів та довкілля. Фотовиставка «Птахи» була візуальним доповненням повідомлень про цікаві факти із життя пернатих друзів.

Лекторій про птахів не лише зацікавив учнів у вивченні флори і фауни, а й став запорукою виховання покоління, яке свідомо оберігатиме і примножуватиме біорізноманіття на Землі