Турнір «Знавців життєвих премудростей, народннх прикмет, лікарських рослин»

20 квітня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Горбань Вікторія Вікторівна, вчитель біології провела для учнів 7-А класу захід, який мав наметі формувати в учнів екологічну грамотність та ознайомити учнів з розмаїттям рослинного світу рідного краю.
     У турнірі брали участь три команди. Упродовж змагань учні виконували різноманітні завдання:
Виконуючи перше завдання, командам потрібно було встановити відповідність між ознакою та прикметою (на дубі багато плодів – на сувору зиму; проліски з розкритими пелюстками – на погоду і тепло тощо).
     Завдання «Знання легенд» було пов'язано з між предметними зв’язками з українською літературою. Красиві легенди містили інформацію про походження назв дерев.
Під час виконання завдання «Юний фармацевт», школярі визначали лікарські рослини: грицики звичайні, ожина, паслін чорний.
Розв’язуючи ребус, команди розгадували зашифровану назву рослини: кульбаба, горобина, ромашка, кропива.
Турнір – це змагання школярів у формі рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв’язувати біолого – екологічні проблеми довкілля. Виховує дбайливе ставлення до природи та свого власного здоров я, любов до рідного краю, почуття прекрасного в природі.