Тематичний захід на тему: «Моя суверенна Україно»

18 січня 2019 року у спеціалізованій школі № 291 Жукова Людмила Валентинівна, класний керівник 7-Г класу провела тематичний захід до Дня Соборності України про історичний факт злуки українського народу, його значення.

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Саме з історії виникнення свята Соборності України, Людмила Валентинівна розпочала позакласний захід. Використовуючи інтерактивну презентацію «Злука – символ єдності», ознайомила учнів з цікавими фактами та історичними подіями Акта возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.
Тож споконвічною мрією українців було об’єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. І ось 22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України. Виголошення соборності ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято.
Відеосюжет «Єдиний народ», декламування віршів та повідомлення учнів про територіальну цілісність України спрямовані на відродження духовності, формування рис громадянина української держави. Маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Аспекти національно-патріотичного виховання школярів полягали у формуванні уявлення про географічне положення України, збереження соборності, сучасні події у східних регіонах держави.
Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності. Соборність – це символ. Символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, і часточка надії й віри у майбутнє…