Перший урок "Подорож країнами Європи"

01 вересня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Тюха Оксана Миколаївна, класовод 4-Б класу   провела  перший урок на тему: Подорож країнами Європи».

Девіз уроку:

Можна все на світі вибирати, сину,

вибрати не можна тільки Батьківщину.

Оксана Миколаївна розпочала урок грою «Клубочок компліментів» (діти говорили один одному компліменти). Для того, щоб дізнатись тему уроку учні мали розшифрувати її (логічна гра). Дізнавшись тему і мету уроку класний колектив на чолі з вчителем вирушив у віртуальну подорож європейськими країнами.

Під час уявної подорожі учні відвідали історичні і сучасні пам’ятки Європи; держави-сусіди України; познайомились з регламентом роботи Європейського Союзу; дізнались, що в Європейський Союз входять 28 країн, у тому числі й Україна.

Крім віртуальної подорожі учні ще здійснили літературну подорож «Європейськими казками», пригадали улюблених казкових героїв: Червоний Капелюшок, Попелюшку, Кота у чоботях, Робін Гуда, Ланселота, Снігуроньку, Білосніжку та багато інших.

Повертаючись до України учні створили символічну квітку з побажаннями рідній Вітчизні (добра, миру, безпеки, процвітання тощо). Підсумком уроку був бліц-турнір «Моя Україна».

На світі багато чудових країн, та нам наймиліша країна,

де ми народились, живемо, вчимось, - найкраща з усіх Україна!