Гра-змагання "Марафон безпеки"

21 вересня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Гук Яна Олександрівна, класний керівник 3-А класу в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  провела гру-змагання «Марафон безпеки».

ДЕВІЗ ЗАХОДУ:

«ХТО ПОПЕРЕРЕДЖЕНИЙ – ТОЙ ЗАХИЩЕНИЙ!»

У грі змаганні «Марафон безпеки» брали участь дві команди: «Колесо» та «Штурвал». Вирушивши маршрутом марафону, команди зустрічали на своєму шляху перешкоди, коли потрібно було не тільки відповісти на теоретичні питання, але й проводити практичні дії  на зупинках «Основні правила безпеки», «Пожежа», «Правила поводження з газом», «Зустріч з незнайомцем», «Служби швидкого реагування».

Під час гри учні набули навичок свідомого та обов’язкового виконання встановлених правил безпеки в школі і вдома, під час надзвичайних ситуацій. Вирішуючи практичні завдання діти проявляли гуманне ставлення до людини, яка потрапила в біду.

Відповідаючи на теоретичні питання команди навчились умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильне рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.