Інтерактивний захід "Вчимося жити в мирі та злагоді"

06 жовтня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Блінова Оксана Богданівна, класовод 2-Г класу   провела  в рамках декади правових знань, профілактики правопорушень, негативних проявів в учнівському середовищі інтерактивний захід: «Вчимося жити в мирі і злагоді».

Оксана Богданівна розпочала захід з проблемного питання «Чому виникають війні?». Відповідаючи на запитання, діти зрозуміли, що тільки мир дає можливість кожній людині здійснити всі найзаповітніші прекрасні мрії. Людина приходить для добра і радості. Тому завдання у всіх людей на Землі одне – творити добро!

Під час інтерактивного методу «Дерево дружби» учні проявили свої творчі здібності, прикрасили дерево долоньками з написами, який повинен бути друг. Активно учні працювали в парах над прислів’ями (потрібно було знайти продовження прислів’я). У наступній інтерактивні грі діти повинні були скласти «Квітку-семицвітку», вибрати ті кольорові пелюстки, де справді написані «Правила дружби». У вправі «Друзі» потрібно було обрати картинки героїв з казок , де зображено друзів.

Класовод завершила захід тестовою роботою на тему: «Чи добрий ти друг?». За допомогою тесту учні визначились, хто справжній друг, а кому треба вчитись дружити