Інтерактивний захід "Залізниця - зона підвищеної небезпеки"

13 жовтня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Косовець Галина Михайлівна, класовод 2-В класу в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  провела інтерактивну годину «Залізниця – зона підвищеної безпеки».

Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, де головним травматичним фактором був і залишається наїзд рухомого складу, висока напруга в контактному проводі.

Галина Михайлівна зазначила, що при відсутності контролю зі сторони батьків діти безпечно знаходяться на коліях, катаються на підніжках вагонів, шукають забав, при цьому дуже часто розмовляючи по телефону чи слухаючи музику в навушниках і як наслідок, не спроможні своєчасно помітити чи почути про наближення небезпеки.

В контексті інтерактивної години вдало були застосовані інтерактивні прийоми: гра «Семафор», гра «Мовчанка» (зелене світло діти піднімають, коли на малюнку зображено дотримання правил безпеки на залізниці, а червоне – коли порушуються ці правила), гра «Поїзд».

У підсумках учні висловлювались про головні небезпеки, які є біля залізниці. А вчитель зазначила, про важливість не тільки самим виконувати правила безпеки на залізничному транспорті, а і розповідати друзям та знайомим.