Інтерактивний захід «Україна єдина від Карпат до і Криму»

24 січня 2018  року в спеціалізованій школі № 291 Тюха Оксана Миколаївна, класовод 4-Б класу,  з учнями  провела  інтерактивний захід «Україна єдина від Карпат до і Криму» до Дня Соборності України.

Епіграф заходу:   Щоб Україна знов і знов

Росла, цвіла!.. Щоб твердо стала

На шлях, який собі обрала.

І в незалежному житті

Долала всі шляхи круті.

Оксана Миколаївна розпочала захід з історії виникнення свята Соборності України. Використовуючи інтерактивну презентацію «Україна – держава Соборна», ознайомила учнів з цікавими фактами та історичними подіями Акта возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Відеосюжет «Єдиний народ», декламування віршів та повідомлення учнів про державні символи України спрямовані на  виховання патріотичних почуттів та повагу до державної атрибутики.

Аспекти національно-патріотичного виховання школярів полягали у формуванні уявлення про географічне положення України, збереження соборності, сучасні події у східних регіонах держави. Творчі роботи учнів (робота спікерських груп) на тему «Ми – нація єдина! Ми – діти твої Україно!» дали можливість з’ясувати поняття про етнос, Конституцію. Флеш-моб «Не розплітай Україну!», вікторина «Народний календар», український танець «Віночок» були спрямовані на усвідомлення дітей себе як невід’ємної частини українського народу.

Захід було завершено колективним  виконанням пісні про Україну та патріотичним гаслом: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».