Інтерактивне заняття на тему: «Хороші та погані звички».

28 лютого 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Кучерява Людмила Леонідівна, класовод 1-А  провела з учнями інтерактивне заняття на тему: «Хороші та погані звички».

Головна мета заняття: розвивати валеологічний світогляд першокласників, виховувати прагнення вести здоровий спосіб життя, викликати осудливе ставлення до шкідливих звичок.

Людмила Леонідівна розпочала захід вітальною фізкультхвилинкою. Під час гри «Мікрофон», учні називали риси характеру, які притаманні здоровій людині: привітна, щира, добра, щаслива, має хороший апетит… Мотивуючи навчальну діяльність, була проведена гра «Піжмурки»,  першокласники знайшли слова, які були сховані і дізнались тему заняття.

Разом з лікарем Айболить діти вирушили в уявну подорож по країні Звичколяндії:

ü Перша зупинка в місті Звичкавиця. Кожен житель цього міста має свою звичку, але звички бувають різними – погані і хороші. Тож, учні мали розібратися, які звички приносять користь людині, які – шкодять здоров’ю.

ü Друге місто Користкавиця. Лікар Айболить  запропонував пограти у гру «Корисно-шкідливо». Бо не всі жителі цього міста розрізняють, які звички корисні для них, а які шкідливі.

ü Третє місце мало назву Шкідливиця. У громадян цього міста тільки ті звички, які погано впливають на них. Активно діти давали пояснення, як погані звички впливають на здоров’я людини.

ü Потрапивши до міста Лінтяйськ, першокласники зрозуміли, що мешканці цього міста такі ліниві, що перестали слідкувати за собою: перестали вмиватися, робити зарядку, слідкувати за своїм одягом, стали часто запізнюватись до школи.  Тому, учні мали скласти правила, щоб мешканці міста були завжди здоровими і мали гарний вигляд.

Завершуючи уявну подорож містами Хороших та Поганих звичок, першокласники створили постер «Наші гарні звички»