Інтерактивне заняття "Дорожня абетка". Тиждень безпеки дорожнього руху

22 травня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Гук Яна Олександрівна, класовод 3-А класу провела інтерактивне заняття з питань безпеки дорожнього руху та надання допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод під гаслом: «Знаю, вмію, врятую». … На жаль, ми дуже часто не помічаємо небезпеку поряд з нами. А чи варто це нашого життя? Звичайно, ні!!! Погодьтесь, що набагато краще крокувати весняними вулицями міста, насолоджуватися співом птахів, милуватися навколишньою красою та найголовніше спілкуватися зі своїми рідними та близькими, ніж лежати прикованими до ліжка через свою недбалість та недотримання правил. Під час інтерактивного заняття учні в ігровій формі повторили правила дорожнього руху: Відгадали загадки «Хто швидше відгадає?». Пограли в інтерактивну гру зі Світлофором - Моргайликом «Будь уважним!». Розмалювали безпечний маршрут до школи разом з другом Автомобільчиком. Інтенсивність руху на вулицях міст зростає з кожним роком. З’являються нові моделі автомобілів, які можуть розвивати велику швидкість. Особливо зростає рух на вулицях міст у години пік: вранці, коли всі поспішають на роботу чи на навчання, і ввечері, коли всі повертаються додому. Усе це робить обставину на вулицях і дорогах складною і небезпечною для пішоходів. Неуважність та недисциплінованість дітей на вулицях і дорогах часто призводить до дорожньо-транспортних пригод. І щоб небезпека не чатувала на нас, коли ми виходимо на вулицю свого міста, потрібно вивчати й виконувати Правила дорожнього руху. Знання правил першої медичної допомоги надала медсестра школи Шерихова Марина В’ячеславівна. Доречно відзначити, що надання першої медичної допомоги є і вимогою Правил Дорожнього Руху.