Проведення профілактичної бесіди: «Живи цікаво та безпечно»

24 травня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 члени загону юних інспекторів дорожнього руху провели з учнями 3-х класів профілактичну бесіду стосовно безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедами, роликовими ковзанами, скейтбордами.

…З кожним роком ростуть і стають кращими наші міста. З’являються нові широкі й красиві магістралі, вулиці, площі, проспекти, а на них збільшується кількість машин і пішоходів. Тому забезпечення безпеки руху все більше набуває державного значення. Причиною дорожньо-транспортних пригод частіше за все стають самі маленькі громадяни. Призводить до цього елементарне незнання правил дорожнього руху та не сформованість навичок користування велосипедами, роликовими ковзанами, скейтбордами тощо.
Компетентності заходу:
Просвітницька діяльність серед учнів початкової школи з питань безпеки дорожнього руху.
Попередження дорожньо-транспортних пригод.
Вироблення в свідомості школярів стереотипів щодо вміння діяти в екстремальних ситуаціях.
Вміння самостійно користуватися отриманими знаннями у повсякденному житті.
Звісно, членів ЗЮІР дуже занепокоїть збільшення чисельності дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, тому вони вважають за необхідне попередити юних учасників дорожнього руху про небезпеку, допомогти вчителям закарбувати знання з питань безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Упродовж сюжетної гри діти вчились дотримуватись правил дорожнього руху під час пересуванні на велосипедах, роликових ковзанах, скейтбордах: наявність шолому на голові; засоби освітлення для їзди вночі; кататися у безпечних місцях; насіння одягу сигнальних кольорів для їзди вдень, а також одягу зі смугами, що відбивають світло, для їзди у вечірній і нічний час.