Урок «Дорожня грамота»

12 вересня 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Мартиненко Оксана Олександрівна, класний керівник 2-Г класу  в рамках  профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!» провела інтерактивний урок, який розширив знання учнів про правила дорожнього руху, дорожні знаки, світлофор та його призначення.

Закінчились літні канікули. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертається додому. За час відпочинку вони відвикли від інтенсивного дорожнього руху і призабули правила безпечної поведінки на дорогах. Аби поновити в їх пам’яті правила дорожнього руху, класні керівники в першій декаді навчального року проводять профілактичні уроки. Найдієвіший спосіб запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму – навчити дітей правил дорожнього руху й систематично нагадувати про них.

Тож профілактичний урок Оксана Олександрівна розпочала з інтерактивного кросворду на тему: «Безпечна дорога». Учні відгадували загадки, а відповідь з’являлась на екрані.

Інтерактивну гру «Світлофор» провів Бузаєв Антон, учень 6-Г класу, лідер учнівського самоврядування школи. Школярі разом зі Світлофором повторили дорожні знаки, за допомогою яких можна читати книгу доріг та знати, як треба рухатись, чого остерігатися, куди звернутися за потреби.

Практичне завдання «Ми – зразкові пішоходи!» відбулось у вигляді фізкультхвилинки. На зелене світло, яке з’являлось на екрані учні повинні підвестись і крокувати біля своїх стільців; на жовте – встати і стояти на місці; на червоне – сісти.

Під час перегляду відеоролику «Дорожня абетка» діти закріпили свої знання з питань безпечної поведінки на дорозі та у громадському транспорті. Кожен учень розфарбував дорожній знак відповідним кольором.