Проведення інтерактивного заходу: «Гра-вікторина по правилам дорожнього руху»

14 листопада 2018 року в спеціалізованій школі № 291 Кириленко Наталія Анатоліївна, класний керівник 2-В класу провела в рамках тижня Безпеки дорожнього руху інтерактивний захід про важливість дотримання школярами безпечної та відповідальної поведінки на дорозі і у громадському транспорті.

Профілактичний захід розпочався з повідомлення вчителя про жвавий рух на вулицях міста: мчать автомобілі й мотоцикли, рухаються автобуси, тролейбуси, трамваї, поспішають пішоходи. Ми з вами щодня стаємо учасниками дорожнього руху. Коли ми йдемо до школи – ми пішоходи, коли їдемо в транспорті – пасажири. Хоч де б ми були, маємо чітко дотримуватися встановлених правил дорожнього руху.

Перш між розпочати вікторину, учні повторили Правила дорожнього руху за допомогою інтерактивної вправи «Світлофор». В конкурсі «Загадок» школярі назвали учасників дорожнього руху. Під час рольової гри «Наш друг – Світлофор Моргайко» поновили й закріпили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях. Вікторина «Школа пішоходів» розвивала комунікативні якості дітей, кмітливість, увагу, пам'ять. Вправа «Скоромовка» активізувала усвідомлення другокласників, що необхідно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Гра-вікторина – це найдієвіший спосіб навчити дітей правил дорожнього руху. Під час інтерактивних ігор учні формують навички безпечної поведінки на дорозі та у громадському транспорті, поглиблюють знання з історії Правил дорожнього руху та історії виникнення світлофора, розвивають вміння працювати в команді.