Дорожня абетка

11 вересня 2019 року в спеціалізованій школі № 291 Кравченко Олена Миколаївна, класний керівник 2-Г класу  в рамках  Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності провела інтерактивний урок, який розширив знання учнів про правила дорожнього руху, дорожні знаки, світлофор та його призначення.

З огляду на актуальність проблеми з безпеки руху, у зв’язку з прийнятою резолюцією генеральною асамблеєю ООН про оголошення 2011 – 2020 року Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху, з метою запобігання

дорожньо-транспортному травматизму Олена Миколаївна вчила з дітьми правила дорожнього руху.

Майже кожна дитина щоденно іде самостійно у школу та зі школи,  минаючи складні перехрестя, тож класний керівник зуміла так побудувати навчальне заняття, що практично були відтворені всі небезпеки, які підстерігають дитину дорогою та шляхи подолання цих небезпек.

Інтерактивні прийоми, які були використані під час уроку, розвивали увагу, спостережливість  учнів, формували вміння орієнтуватися на вулицях міста за допомогою дорожніх знаків:

- Відеосюжет «Сніданок 1+1» про дотримання школярами правил дорожнього руху мотивував учнів на здобуття практичних знань.

- Фізкультхвилинка у вигляді гри «Світлофор» допомогла закріпити знання дітей про правила користування регульованим перехрестям.

- Інтерактивна гра «Знайомство з дорожніми знаками» допомогла закріпити знання учнів молодших класів про види дорожніх знаків.

- Гра з ЛЕГО «Запали вогники світлофора» сформувала усвідомлення необхідності дотримання правил безпечної поведінки всіма учасниками дорожнього руху.