Проведення Всеукраїнського диктанту національної єдності.

09 листапада 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Тумай Наталія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури організувала написання учнями старших класів Всеукраїнського диктанту. Тематичний захід, приурочений Дню української писемності та мови.

День української писемності та мови було встановлено в 1997 році Указом Президента України Леоніда Кучми з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти.

Також, цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила, і якого називають основоположником письмової української мови.

В День української писемності та мови, традиційно проходить радіодиктант національної єдності. Всі бажаючі можуть продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.

Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко.  Цьогоріч автор обрав тему – "Наші пісні". І сам текст, до речі, був не з простих. "Цьогорічне гасло всеукраїнського радіодиктанту – "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета".